Koš Tubo

Koš Tubo titulní

V mnoha variantách.

50l válcový koš kombinuje dva typy pláště s možností víka nebo bez něj. Pokud vezmeme v úvahu různé druhy dřeva a typy povrchových úprav, koš Tubo je možné přizpůsobit do mnoha rozličných prostorů.

Koše Tubo dřevěné

Menší jsou lepší.

V případě dřevěného pláště jsme použili latě 40×20 mm rozmístěné s minimální spárou po obvodu pláště. Není to nejlevnější řešení, ale koš tím získává eleganci a zůstává skutečně válcový. Stříška se vyklápí směrem vzhůru a je uzamykatelná klíčem s trojhranem.

Pro koš kovový to platí dvojnásob. Počet ocelových kulatin, které tvoří plášť je totiž přesně dvojnásobný oproti dřevěným latím. Koš je díky tomu odolný, avšak působí lehce a vzdušně. Excentricky umístěná hranatá noha umožňuje osazení na různá místa a usnadňuje uklízení pod košem.

Koše Tubo kovové
Koš Tubo lavička Iconi

Koše jsou vhodné k doplnění většiny typů mobiliáře. Nejlépe se však hodí k výrobkům, které jsou stejně jako Tubo tvořeny větším množstvím menších latí. Například lavička Iconi.


Rozměry a hmotnost

Koš Tubo rozměry

Hmotnost: dřevěný bez víka 21,9 kg, dřevěný s víkem 25,9 kg, kovový bez víka 25,4 kg, kovový s víkem 30,3 kg

Objem vnitřní nádoby: 50 l

Konstrukce

Noha z ocelového jeklu 80×40 mm, víko z ohýbaného plechu. Plášť kovového koše z ocelových kulatin ø8 mm. Všechny kovové díly žárově zinkovány nebo lakovány fasádní vypalovanou barvou dle vzorníku RAL na žárový zinek.

Vnitřní nádoba z ocelového zinkovaného plechu.

Plášť koše

Dřevěné latě 40×20 mm ošetřené olejovou lazurou dle vzorníku.

Dub

dub

Modřín

modřín

Související produkty.

Výborně se k sobě hodí. Doporučujeme.

Související

Poptávka.

Potřebujete poradit? Chcete nabídku?

Kontaktovat

Koupit.

Kupte si koš v našem on-line obchodě.

Do e-shopu

Copyright © 2014 Urbania s.r.o.