Lavička Iconi

Lavička, kterou znáte.

Rozhodli jsme se jít proti času. Nahlédnout do historie, abychom našli lavičku, jejíž obliba je nesrovnatelná s jinou. Máme pro Vás klasiku, kterou většina dobře zná.

Bočnice z ocelové trubky ohýbané do ikonického tvaru jasně definují, že se jedná o moderní lavičku. Přestože lavička působí vzdušně a lehce, ohýbaná kovová konstrukce i dřevěné lamely 32×32 mm zajišťují její vysokou pevnost a odolnost.

Klasický design

Dřevěné lamely zajišťují pohodlí, jemný a lehký vzhled. Zakončení sedáku a opěradla táhlým obloukem dává lavičce její charakter.

lavička iconi detail

Bezpečné ukotvení

I když to není na první pohled patrné, lavičky Iconi lze bez problémů kotvit, a to několika možnými způsoby. První možností je skryté nerozebíratelné ukotvení, druhou variantou je klasické kotvení na přírubu pod nebo na dlažbu.

lavička iconi

Parkové lavičky Iconi lze snadno proměnit pomocí použitých barev. Vykouzlíme jak klasický mobiliář do parku, na náves i náměstí, tak také hravé prvky například na dětská hřiště.

sestava iconi 1840x600
barevnost iconi 1840x600

Lavička Iconi svým klasickým tvarem kombinovaným s moderními prvky podtrhne venkovní prostory měst i obcí. Neomezuje se však jen na veřejné prostory. Radost Vám může dělat také ve stínu stromů na Vaší zahradě nebo společně s ostatními prvky Iconi na terase u Vašeho domu.

Rozměry a hmotnost

Iconi rozměry

 

Délka: 600/1200/1800 mm

Hmotnost:

lavička bez opěradla: 11,8/17,9/24,5

lavička s opěradlem:21,4/31,7/43 kg

Konstrukce

Svarek z ocelových ohýbaných trubek průměru 30mm.

Ocel žárově zinkována ponorem nebo lakována fasádní vypalovanou barvou dle vzorníku RAL na podkladový žárový zinek ponorem.

Barevnost vypalované barvy dle našeho vzorníku RAL standard.  Jiné barvy na dotaz.

Sedák a opěradlo

Lamely 32x32mm z akátového dřeva.

Dřevo ve dvou variantách – ošetřené ochrannou olejovou lazurou  nebo bez nátěru. Barevnost olejové lazury dle vzorníku OSMO

ukaž související produkty

Související produkty.

Výborně se k sobě hodí. Doporučujeme.

Související

odeslat poptávku

Poptávka.

Potřebujete poradit? Chcete nabídku?

Kontaktovat

koupit produkt v eshopu

Koupit.

Kupte si lavičku v našem on-line obchodě.

Do e-shopu

Copyright © 2014 Urbania s.r.o.