Lavička Spirit

Lavička, kterou tvoří trojúhelníky?

Ano, je to přesně tak. Primárním prvkem lavičky Spirit je rovnostranný trojúhelník. Ten tvoří sedák základny a také její boční stěny. Pomyslným navázáním těchto stejných trojúhelníků za sebe pak vzniká lichoběžník jako spojovací sedák mezi dvěma základnami.

Ukázka sestavování na síti trojúhelníků

Geometrické uspořádání jednotlivých segmentů nám umožňuje složit lavičku mnoha tvarů. Díky tomuto důmyslnému systému skládání můžeme utvořit nepřeberné množství tvarů sestav. V síti rovnostranných trojúhelníků si můžeme představit jednotlivé tvary laviček.

Beton a dřevo na lavičce Spirit

Základnu tvoří podstava z hladkého betonu. Tato betonová podstava je krytá dřevěným sedákem. Mezi betonové základny lze vložit dřevěné lichoběžníkové sedáky. Ty se mohou z betonové základny rozbíhat do jednoho, dvou nebo tří směrů a dále na sebe navazovat další betonovu podstavou.

Lichoběžníkový sedák ve třech délkách

Trojúhelník lavičky Spirit má délku strany 500 mm. Na obrázku je naznačeno pomyslné navazování trojúhelníků na sedáku, který je na výběr ve třech délkách – 1000, 1500 a 2000 mm.

Sedák nebo květináč

Betonová základna lavičky Spirit může také sloužit jako samostatný sedák. Tím ale její využití nekončí. Pokud byste prostor rádi oživili něčím malým zeleným, může být betonový dílec uzpůsoben k osazení rostlinami.

Nebojme se experimentovat s tvary

Lavička Spirit nabízí mnoho způsobů kombinování jednotlivých segmentů a navíc z každého úhlu vypadá až překvapivě jinak.

Rozměry

Délka: 1500/2000/2500 mm

Konstrukce

Podstavy z hladkého betonu. Ocelové prvky žárově zinkovány nebo lakovány fasádní vypalovanou barvou dle vzorníku RAL na podkladový žárový zinek ponorem.

Sedák

Lamely tl.  30 mm z akátového dřeva.

Dřevo ve dvou variantách – ošetřené ochrannou olejovou lazurou  nebo bez nátěru. Barevnost olejové lazury dle vzorníku OSMO

ukaž související produkty

Související produkty

Výborně se k sobě hodí. Doporučujeme.
Související 

odeslat poptávku

Poptávka

Potřebujete poradit? Chcete nezávaznou nabídku?
Kontaktovat

Copyright © 2014 Urbania s.r.o.