Přístřešek na kola Uhlyk

Přístřešek Uhlyk pro uschování jízdních kol. Tento přístřešek s jeklovou konstrukcí vychází z podoby zastávkového přístřešku Uhlyk. Jeho robustní konstrukce umožňuje umístění přístřešku i do vyšších nadmořských poloh, únosnost střechy odpovídá minimálně sněhové oblasti číslo 4.

Délka přístřešku

Délku přístřešku určuje počet modulů, a to v násobcích 2 nebo 3. Vždy na druhém nebo třetím modulu je středová stojna.

Bočnice a výplně

Přístřešek na kola Uhlyk je vždy vybaven bočnicemi, a to ve standardní šířce 1400 mm nebo zúženými šířky 800 mm.

Zadní a boční výplně jsou vyrobeny z bezpečnostního dkla a jsou dělené napůl, což je výhodné v případě rozbití skla, kdy se nemusí vyměňovat výplň celého modulu, pouze jeho poškozená část.

Materiál střechy

Střecha přístřešku na výběr ze tří materiálů:

  • – dutinkový polykarbonát
  • – bezpečnostní sklo
  • – trapézový plech

Stojany na kola na výběr

Přístřešek na kola Uhlyk může být vybaven opěráky připevněnými ke konstrukci. Tyto opěráky jsou opatřeny dřevěnými hranoly pro zajištění bezpečnějšího kontaktu zaparkovaných kol.

Stojany na kola IKS v přístřešku zajistí bezpečné stabilní zaparkování kol. Unikátní vlastnosti stojanu IKS si můžete prohlédnout na stránce o stojanu IKS. Ze stojanů IKS sestavíme řadu dlouhou podle délky přístřešku.

Stojany na kola IKS ONE umožní do stejného prostoru umístit více stání. Stojany mají stený princip parkování kol jako IKS, ale jsou samostatné, po jednom stání. Můžeme je tedy umístit střídavě předsunutě, kola pak mohou být blíže u sebe a nebudou přitom narážet řídítky. Stojany IKS ONE šetří místo. Prohlédněte si podrobný popis stojanu IKS ONE.

vypalovaný lak

Povrchová úprava

Základem povrchové úpravy je žárový zinek. Je tak zajištěna ochrana cca 80 mikronů i v dutinách konstrukce. Konstrukci je možné následně lakovat vypalovaným lakem. Výsledná duplexní vrstva má celkovou tloušťku cca 200 mikronů. Technologické postupy jsou zárukou kvality a životnosti až 50 let v exteriéru.

Výplně zastávkových přístřešků

Bezpečné výplně

Standardní svislou výplní je bezpečnostní kalené sklo tl. 10 mm. Rozbití této tloušťky není jednoduché a pokud k tomu již dojde, sklo se rozbije na drobné neostré úlomky.

Střešní výplně z dutinkového polykarbonátu, bezpečnostního skla nebo trapézového plechu.

Konstrukce

Ocelová stavebnicová konstrukce skládaná po modulech.
Žárově zinkováno nebo lakováno fasádní vypalovanou barvou dle vzorníku RAL na žárový zinek.

ukaž související produkty

Související produkty.

Výborně se k sobě hodí. Doporučujeme.

Související

odeslat poptávku

Poptávka.

Potřebujete poradit? Chcete nabídku?

Kontaktovat

Copyright © 2014 Urbania s.r.o.