Přístřešek na kola Tubo

Přístřešek Tubo pro uschování jízdních kol. Tento přístřešek s trubkovou konstrukcí vychází z podoby zastávkového přístřešku Tubo. Kvůli zabezpečení ochrany kol má však prodlouženou střechu a zadní stojny jsou proto většího průměru.

Neomezená délka

Díky pevné zadní konstrukci může mít přístřešek na kola Tubo libovolný počet modulů aniž by byla ohrožena stabilita a bezpečnost.

Přístřešek splňuje při standardní rozteči stojin 1500 mm statický posudek pro sněhovou oblast číslo 2. Je tak zaručena bezpečnost do výšky 80 cm čerstvého sněhu nebo 20 cm mokrého sněhu. Zúžením standardní šířky lze celkovou únosnost ještě zvýšit.

S bočnicemi nebo bez bočnic

Přístřešek na kola Tubo může být vybaven bočnicemi kvůli lepší ochraně kol zaparkovaných při krajích. Přední stojnu však tento přístřešek  z bezpečnostního hlediska nepotřebuje, takže není problém, pokud z jakéhokoliv důvodu preferujete přístřešek bez bočnic.

Stojany na kola na výběr

Přístřešek na kola Tubo můžeme vybavit stojany na kola z naší dílny. Každý z nich má co nabídnout.

Přístřešek se stojany na kola IKS

Stojany na kola IKS v přístřešku zajistí bezpečné stabilní zaparkování kol. Unikátní vlastnosti stojanu IKS si můžete prohlédnout na stránce o stojanu IKS. Ze stojanů IKS sestavíme řadu dlouhou podle délky přístřešku.

Přístřešek se stojany na kola IKS ONE

Stojany na kola IKS ONE umožní do stejného prostoru umístit více stání. Stojany mají stený princip parkování kol jako IKS, ale jsou samostatné, po jednom stání. Můžeme je tedy umístit střídavě předsunutě, kola pak mohou být blíže u sebe a nebudou přitom narážet řídítky. Stojany IKS ONE šetří místo. Prohlédněte si podrobný popis stojanu IKS ONE.

Přístřešek se stojany na kola Tubo

Opěráky na kola Tubo kruhového tvaru mají trubkovou konstrukci stejně jako přístřešek Tubo. Více o stojanech na kola Tubo.

Čekárna Tubo odtok vody

Odtok vody

Okapový systém s hadicí uvnitř zadní stojny důmyslně řeší odtok vody přístřešku.

vypalovaný lak

Povrchová úprava

Základem povrchové úpravy je žárový zinek. Je tak zajištěna ochrana cca 80 mikronů i v dutinách konstrukce. Konstrukci je možné následně lakovat vypalovaným lakem. Výsledná duplexní vrstva má celkovou tloušťku cca 200 mikronů. Technologické postupy jsou zárukou kvality a životnosti až 50 let v exteriéru.

Výplně zastávkových přístřešků

Bezpečné výplně

Standardní svislou výplní je bezpečnostní kalené sklo tl. 10 mm. Rozbití této tloušťky není jednoduché a pokud k tomu již dojde, sklo se rozbije na drobné neostré úlomky.

Střešní výplně z dutinkového polykarbonátu.

Konstrukce

Ocelová stavebnicová konstrukce skládaná po modulech.
Žárově zinkováno nebo lakováno fasádní vypalovanou barvou dle vzorníku RAL na žárový zinek.

ukaž související produkty

Související produkty.

Výborně se k sobě hodí. Doporučujeme.

Související

odeslat poptávku

Poptávka.

Potřebujete poradit? Chcete nabídku?

Kontaktovat

Copyright © 2014 Urbania s.r.o.