Zastávkový přístřešek Tubo

Přístřešek TUBO 3M bočnice lavička RAL7022

Bez výjimky plní svůj účel

Důmyslně řešené detaily pro bezpečnost a pohodlí, vzdušná konstukce s maximálním výhledem. To vše pro spokojené cestující.

Čekárna TUBO 2M lavička

Lavička s opěradlem

Standardně součástí přístřešku lavička s opěradlem v šířce jednoho modulu. Sedák lavičky upevněn na zadní stojně pro snadný úklid přístřešku.

Čekárna TUBO 2M opěrák

Praktický opěrák

Opěrák v celé šířce čekárny nejen zvyšuje pohodlí cestujících, ale především zabraňuje opření o zadní výplň. Průchod přístřeškem zůstává zachován.

Čekárna Tubo odtok vody

 

Odtok vody

Okapový systém s hadicí uvnitř zadní stojny důmyslně řeší odtok vody přístřešku. Cestující tak nemusí mít obavy z odstřikující vody padající ze střechy.

Přístřešek TUBO 2M lavička žZn

Bezpečnost zajištěna statickým posudkem

Konstrukce čekárny Tubo je tak robustní, že střecha nemusí být podepřena předními stojinami. Pro pohodlný průchod může být přístřešek bez bočnic a bezpečnost je stále zajištěna.

Čekárna splňuje při standardní rozteči stojin 1500 mm statický posudek pro sněhovou oblast číslo 2. Je tak zaručena bezpečnost cestujících do výšky 80 cm čerstvého sněhu nebo 20 cm mokrého sněhu. Zúžením standardní šířky lze celkovou únosnost ještě zvýšit.

vypalovaný lak

Povrchová úprava

Základem povrchové úpravy je žárový zinek. Je tak zajištěna ochrana cca 80 mikronů i v dutinách konstrukce. Konstrukci je možné následně lakovat vypalovaným lakem. Výsledná duplexní vrstva má celkovou tloušťku cca 200 mikronů. Technologické postupy jsou zárukou kvality a životnosti až 50 let v exteriéru.

Výplně zastávkových přístřešků

Bezpečné výplně

Standardní výplní je bezpečnostní kalené sklo tl. 10 mm. Rozbití této tloušťky není jednoduché a pokud k tomu již dojde, sklo se rozbije na drobné neostré úlomky.

Použitím plného polykarbonátu tl. 10 mm se přístřešek stává nerozbitným (shlédněte naše video). Polykarbonát má antigrafity povrchovou úpravu, posprejované výplně lze snadno očistit. S polykarbonátovými výplněmi je standardní šířka modulu zúžena na 1100 mm a tím zvýšena celková únosnost zastřešení.

Při návrhu přístřešku jsme se snažili řešit hlavně užitnou hodnotu. Díky použití trubky to nebylo vždy jednoduché, ale podařilo se vytvořit přístřešek, který splňuje vysoký standard.


Rozměry

Konstrukce

Ocelová stavebnicová konstrukce skládaná po modulech.
Žárově zinkováno nebo lakováno fasádní vypalovanou barvou dle vzorníku RAL na žárový zinek.

ukaž související produkty

Související produkty.

Výborně se k sobě hodí. Doporučujeme.

Související

odeslat poptávku

Poptávka.

Potřebujete poradit? Chcete nabídku?

Kontaktovat

Copyright © 2014 Urbania s.r.o.