Zastávkový přístřešek Uhlyk

uhlyk 3m b 2l dřevo 2

Se dřevem nebo celý prosklený

Zastávkový přístřešek Uhlyk byl navržen ve dvou variantách. První variantou je na pohled hřejivá a útulná čekárna s dřevěnou zadní stěnou. Díky průhledným bočním výplním poskytuje čekajícím přehled o přijíždějících autobusech a působí zároveň vzdušně a prostorně. Druhou variantou je přístřešek celý prosklený.

Přístřešek Uhlyk detail

Skvěle Vás ochrání před nepřízní počasí

Spáry mezi výplněmi a konstrukcí jsou minimalizovány a utěsněny, tím omezují profukování větru a kapek deště. Integrovaný okap a svod zabraňují odstříkávání vody padající ze střechy přístřešku.

2m přístřešek dřevo osb 160923 světlý

Výplně šetří peníze

Zadní výplně mohou být z bezpečnostního kaleného skla, nerozbitného plného polykarbonátu, dřevěných palubek nebo desky OSB, která slouží současně jako plakátovací plocha. Boční výplně z bezpečnostního skla nebo plného polykarbonátu.

Skleněné výplně jsou dělené napůl, v případě jejich rozbití je tedy možné vyměnit pouze poškozenou část.

Přístřešek Uhlyk betonová patka

Výhoda kotvení na původní betonovou patku

Pokud vyměňujete starou čekárnu za novou, nabízí přístřešek Uhlyk výhodu umístění na betonové patky původní čekárny. Pokud jsou patky stále ještě vyhovující, nemusíte utrácet za betonáž nových.

Rozteč patek musí být maximálně taková, aby do ní šla velikostně umístit  čekárna Uhlyk. Nevadí, pokud je rozteč menší, rozměry čekárny upravíme zmenšením na potřebnou šířku.

2m přístřešek sklo 160923 světlý

Lavička s opěradlem

Lavička s praktickým opěradlem, které brání opření o skleněné výplně. Lavička v jednom modulu nebo volitelně přes celý přístřešek.

3m přístřešek sklo 160923 světlý

Zkrácená bočnice

Přístřešek vyráběn se dvěma velikostmi bočnic. Zkrácená bočnice nabízí řešení pro omezený průchozí prostor a přitom stále dobře chrání cestující na lavičce.

vypalovaný lak

Povrchová úprava

Základem povrchové úpravy je žárový zinek. Je tak zajištěna ochrana cca 80 mikronů i v dutinách konstrukce. Konstrukci je možné následně lakovat vypalovaným lakem. Výsledná duplexní vrstva má celkovou tloušťku cca 200 mikronů. Technologické postupy jsou zárukou kvality a životnosti až 50 let v exteriéru.

Výplně čekáren Uhlyk

Bezpečné výplně

Standardní výplní je bezpečnostní kalené sklo tl. 8 mm. Rozbití této tloušťky není jednoduché a pokud k tomu již dojde, sklo se rozbije na drobné neostré úlomky.

Použitím plného polykarbonátu tl. 10 mm se přístřešek stává nerozbitným (shlédněte naše video). Polykarbonát má antigrafity povrchovou úpravu, posprejované výplně lze snadno očistit.

Rozměry

Čekárna Uhlyk rozměry

Konstrukce

Ocelová stavebnicová konstrukce vyráběna ve dvoumodulovém nebo třímodulovém segmentu. Liniové provedení skládané po segmentech.
Ocelové profily žárově zinkovány nebo lakovány fasádní vypalovanou barvou dle vzorníku RAL na podkladový žárový zinek.

ukaž související produkty

Související produkty

Výborně se k sobě hodí. Doporučujeme.
Související 

odeslat poptávku

Poptávka

Potřebujete poradit? Chcete nezávaznou nabídku?
Kontaktovat

Copyright © 2014 Urbania s.r.o.