Pultové informační panely

K jakému účelu pultové tabule slouží?

Pultové tabule jsou s oblibou využívány na naučných stezkách přírodou, ale také jako průvodci po zajímavostech a památkách obcí a měst.

Typy pultových panelů

Pultový panel je tabule s hliníkovým rámem nakloněná v určitém úhlu od  vodorovné roviny a je upevněna na jedné středové noze nebo na  dvou bočních stojinách podle typu panelu.

Beata

Tabule s ostrými rohy na dvou lomených nohách 60×40 mm. Tabule je nakloněna pod úhlem 45 stupňů.

Ponávka

Tabule se zaoblenými rohy na jedné noze z dubového hranolu. Tabule je nakloněna pod úhlem 40 stupňů.

V kombinaci s velkými informačními tabulemi

Pultové panely lze vhodně kombinovat s velkými informačními tabulemi stejné řady. Například na začátku naučné stezky může být umístěna velká tabule, kde je popsána celá trasa a na jednotlivých zastaveních jsou potom pouze pultové panely.

Atypické rozměry

Potřebujete jiný rozměr tabule než máme standardně uvedeno? Kontaktujte nás, rádi vyjdeme vstříc Vašim individuálním požadavkům.

Kvalitní potisk s antigrafity úpravou

Motiv tištěný INKjetovou technologií s kvalitou 720dpi barvami na bázi ředidel a následně laminován lesklou UV fólií antigrafity pro odolnost sprejerům a pro zvýšení odolnosti v exteriéru. Motiv je aplikován na FeZn plechu.

Grafika na pultových panelech

Grafiku na informační panel si můžete dodat vlastní. Od nás obdržíte potřebné informace, jaké musí mít parametry a zbytek je na Vás. Zašlete nám svoji grafiku v elektronické podobě, my zajistíme tisk a aplikaci na tabuli. Další možností je, že Vám dodáme tabule prázdné a Vy si sami zajistíte potisk a aplikujete si ho na tabuli.

Pokud si na zpracování grafiky sami netroufáte ani nemáte nikoho, kdo by Vám ji připravil, nabízíme Vám možnost využít našich služeb. Dodáte nám pouze fotografie, texty a další prvky, které chcete na tabuli umístit a my Vám grafický návrh zpracujeme. Můžeme Vám také zajistit licenci mapových podkladů.

Rozměry

Konstrukce

Sendvičová tabule s železným vyztužujícím vnitřním rámem zajistí pevnost a stabilitu. Celou tabuli lemuje hliníkový rám, který může být lakovaný dle vzorníku RAL.
Ocelové stojiny 60×40 mm u panelu Beata žárově zinkovány nebo lakovány fasádní vypalovanou barvou dle vzorníku RAL na podkladový žárový zinek.

U panelu Ponávka stojina z dubového dřeva 100×100 mm ošetřena ochranným nátěrem.

ukaž související produkty

Související produkty

Výborně se k sobě hodí. Doporučujeme.
Související 

odeslat poptávku

Poptávka

Potřebujete poradit? Chcete nezávaznou nabídku?
Kontaktovat

koupit produkt v eshopu

Koupit

Kupte si panel v našem on-line obchodě.
Do e-shopu

Copyright © 2014 Urbania s.r.o.